FAMILY COACH

Aneta Sabat

O MNIE

O mnie

Aneta Sabat

Kilka słów o mnie!

Jestem Kobieta po czterdziestce, kochaną i kochającą Matką, Macochą, Babcią, w szczęśliwym związku z Maciejem. W życiu prywatnym Maciej, Madzia, Kasia, Filip, Maciuś, Jacuś i ja z dumą tworzymy Patchworkową Rodzinę.

W roku 2009 ukończyłam Ericson College International, szkołę coachów akredytowaną przez ICF.

Jako coach skutecznie pomagam Kobietom po przejściach i Mężczyznom z przeszłością stworzyć szczęśliwe związki oparte na szacunku i miłości. Zawodowo wspieram Rodziny Patchworkowe poprzez rodzinne sesje coachingowe i prace z kamerą, jak również dzięki specjalistycznym warsztatom i wyjazdom integracyjnym.

Od 2010 roku cyklicznie uczestniczę w „Szkole Coachów”, projekcie realizowanym dla studentów wrocławskich uczelni, w których prowadzę zajęcia. Dzieląc się swoimi wiedzą i doświadczeniem, pokazuję młodym ludziom, w jaki sposób mogą wykorzystać naukę i praktykę w swoich przyszłych coachingowych działaniach.

Jestem także specjalistą od EEG i EEG Biofeedback, a wiedzę z zakresu fizjologii układu nerwowego, który ma odniesienie do neuropsychologii, neurologii, psychiatrii, etnologii i innych nauk behawioralnych, wykorzystuję w pracy z Klientem.
Moje doświadczenie związane z neurofizjologią sięga 2006 roku i pracy w Małopolskim Centrum Profilaktyczno-Leczniczym .W ramach kontraktu z NFZ wykonywałam badania EEG dla Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, Poradni Neurologicznej dla Dzieci i Dorosłych oraz Hospicjum Domowego dla Dzieci i Dorosłych. W roku 2007 ukończyłam teoretyczny i praktyczny kurs biofeedbacku (biologicznego sprzężenia zwrotnego), co dało mi uprawnienia do wykonywania profesjonalnych sesji, które prowadziłam głównie na terenie placówki Małopolskiego Centrum.

Ponadto ukończyłam m.in. kurs NLP (techniki perswazji i wywierania wpływu) i Akademię Personalną, a także mam za sobą udział w programach szkoleniowych „Zarządzanie Innowacjami”, „Zarządzanie Strategiczne” (programy dla kadry) oraz „Zarządzanie Personelem”.

Obecnie, wykonując z pasją swoją pracę i czerpiąc z własnych różnorodnych doświadczeń, prowadzę prywatny gabinet.

Kocham to co robię i czerpię energię z sukcesów moich Klientów!

Rekomendacje

Kontakt

Zadzwoń:

tel. 883 948 963

Zostaw wiadomość:

mindsukcess@gmail.com

Odwiedź mój fanpage: